WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

Hakkımızda

Amacımız, kullanıcıların mimari fikirlere ulaşımını kolaylaştırmak; onları farklı ürün ve malzeme tedarikçileriyle tanıştırmak, ihtiyacı kadar mimari hizmetten faydanlanmalarını sağlamaktır.

Hakkımızda

Binbay Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
BİNBAY YAPI olarak sektörün önde gelen markalarından biri olma hayalimizi; inanarak ve inandığımız değerlerden ve kaliteden vazgeçmeden çok çalışarak başardık. Sektördeki saygınlığımızı; hızlı, dürüst ve ilkeli olmamızla hak ettik.

Başarılı olmamızın sırrı; Hepsi kendi dalında uzmanlaşmış kadromuz, kaliteye yatırım, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, kararlılık ve dürüstlük her zaman prensibimiz olmuştur. Başarımızı bu değerlere borçluyuz.

Hedefimiz; yalnız ülkemizin değil, küreselleşen dünyada sektörün lider markalarından biri olmakdır. Biz büyük düşünüyoruz, çünkü yeniliklere açık ve teknolojiyi çok iyi takip ediyoruz.

Rekabetçi piyasa koşullarında, en önde olup, sektördeki yenilikleri ilk önce görüp, geliştirip, daha iyiyi, daha kaliteliyi sunmaktayız. Projelerimizde her zaman, çevreye olan saygımız, kalite ve sağlamlık, zamanında teslim gibi önem verdiğimiz hususlar bizi hakettiğimiz yere taşımıştır.

İlk günkü heyecanımız ve coşkumuz ile her zaman daha ileriye gitmek için çalışmalarımız hızla devam ediyor. Çünkü biz biliyoruz ki, “İnanmak her zaman başarıyı getirir”

Saygılarımla, BEDRETTİN BİNBAY

Hizmetlerimiz
Binbay Yapı, Kurulduğu günden bugüne kadar tamamladığı ve halen devam eden projeleri ile güven ve kalitenin markası olmuştur. Özellikle Toplu Konut Projeleri, Üniversite ve Eğitim Tesisleri, Yurtlar, Spor Kompleksleri, Hastaneler ve Sağlık Tesisleri, Hizmet Binaları, Prestij Binaları, İş ve Alışveriş Merkezleri, Sanayi Yapıları, Sanat Yapıları, tüm Altyapı ile Üst Yapı Taahhüt işlerinin hızlı ve kaliteli şekilde yapılmasında uzman olan Binbay Yapı, sektöründe oluşturduğu imajı ve deneyimi gerek kamu sektörüne, gerekse özel sektöre yönelik hizmetleri ile artırarak sürdürmeye devam etmektedir.

Yönetim Kurulu
BEDRETTİN BİNBAY
Yönetim Kurulu Başkanı
İnşaat Yüksek Mühendisi
BURAK BİNBAY
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Finans Müdürü

01.
0
BİTEN PROJELER
0
DEVAM EDEN PROJELER
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
ÖDÜL
Copyright © 2020. Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.
ÜSTE ÇIK